1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oylamak istermisiniz?)
Loading...

Başakşehir Su Tesisatçısı Servisi



Başakşehir su tesisatçısı olarak bizler siz değerli müşterilerimizin evlerinde karşılaşabileceği sıhhi tesisat problemlerinin en hızlı ve en pratik şekilde çözülebilmesi için çalışmaktayız.Teknolojinin gelişmesi ile artık sunmuş sıhhi tesisat problemlerininde kolaylık ve çözümü bildiğini biliyoruz.Bu alanda olan gelişmeler sayesinde üretilen topuklu makinalı cihazlar sayesinde müşterilerimizin ev ve işyerleri ne geldiğinizde herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden sorunu kökünden halledebiliyoruz.

Su Kaçağını Cihazlarla Bulan Tesisatçıyız

Su kaçağı bulmak yine şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın çok sık karşılaştığım bir diğer problemdir. su kaçaklarının bulabilmesi ve tıkanıklıkların giderilmesi için eskiden uygulanan yöntemler şimdi yerin yerini yeni daha modern teknoloji ürünleri olan robotu Makamı kameralı cihazlar sayesinde çözüme kavuşmuştur.

Gider Tıkanıklığı Lavabo Tuvalet Açma

İstanbul su kaçağı tespit etme işlemini gerçekleştirirken bu aynı teknoloji kullanmaktayız. Kameralı cihazlar sayesinde ev ve işyerlerinde geldiğimiz zaman buralar içerisinde sıkışmış olan ya da buralardan sızan suların direkt olarak hangi bölgeden gerçekdışı bildiğini kameralı sistemler sayesinde bulabiliyoruz. Bunlar içerisinde uygun noktayı bulduktan Sonra sadece tek bir fayans kırma işlemi gerçekleştirerek olayı çözmekteyiz. uzman kadromuz ve ekibimizle birlikte son teknoloji harikası olan bu ürünlerle sizleri hizmet vermekten dolayı gurur içerisindeyiz.Daha detaylı bilgi almak aklıma takılan soruları bizlere sormak için web sitemiz üzerinden bağlantıya geçemezsiniz.


Başakşehir Tesisatçı : 0212 562 86 38 – 0532 787 42 37 İstanbul / Başakşehir / Merkez


Daha Büyük Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir